header

O firmě

Naše firma byla založena v roce 1995 a ve svých počátcích se zaměřovala na obchodní činnost v oblasti náhradních dílů pro zemědělské stroje, zejména stroje pro předseťovou přípravu půdy.

Na počátku roku 1997 jsme v pronajatých prostorách začali s vlastní výrobou části dílů, kdy se  jednalo o finální operace jako je kalení a tvarování v kalícím lise. Později, zhruba v následujících dvou letech, došlo k uzavření výrobního cyklu, což de facto znamená výrobu od zpracování surového materiálu po obarvený finální výrobek! Z počátku se jednalo výhradně o výrobu na klasických strojích, avšak v poslední době jsou tyto klasické stroje nahrazovány poloautomatickými stroji či automaty.

V roce 2004 jsme zahájili stavbu vlastního areálu, která byla dokončena v roce 2005 a došlo k přemístění do již zmiňovaných prostor. Součástí areálu je rovněž prodejní sklad, který slouží pro zásobování zákazníků v nejbližším okolí.

Nosným programem naší výroby jsou opotřebitelné náhradní díly pro pluhy prakticky všech výrobců, dodávající tyto stroje na náš trh, jako je např. Lemken, Kverneland, Kuhn, Vogel-Nott, ROSS Roudnice…aj., ale i mnohé další otěruvzdorné součásti strojů, například části radlic shrnovačů a manipulátorů. Původním materiálem pro výrobu byl materiál CDRI, neboli tzv. třívrstvá ocel, postupem času a ve spolupráci s Třineckými železárnami (zkoušení několika možných typů materiálů) jsme jej změnili na materiál ABR 500 (bórová ocel), od roku 2005 používáme k výrobě výhradně materiály ze Švédska, Finska a Itálie, taktéž na bázi bórových ocelí, avšak se zaručenou kvalitou a chemickou strukturou u jednotlivých dodávek.

V poslední době se do popředí našeho zájmu dostává i výroba pluhů, kterou rozvíjíme od roku 2008. V tomto roce byly vyrobeny a poté podrobeny praktickým zkouškám dva prototypy pluhů jištěných trhacím šroubem a hned v následujícím roce byla vyrobena první série těchto pluhů. V roce 2011 pak následovala první výrobní série pružinově jištěných pluhů. Pluhy vyrábíme v několika variantách a jsou určeny jak pro domácí tak i pro zahraniční trhy.

Naše firma spolupracuje s řadou obchodních organizací, nabízejících výrobky tohoto typu jak v České republice, tak v Polsku, Slovensku, Bělorusku, Ukrajině i v Rusku. Máme rovněž síť vlastních obchodních středisek v České republice, konkrétně v Budišově(okr.Třebíč), Pojbukách (okr.Tábor) a v Praskačce(okr.Hradec Králové), kde nabízíme jak vlastní produkci, tak i v posledních letech stále se rozšiřující sortiment nakupovaných dílů pro celé spektrum strojů pracujících v zemědělství, stavebních strojů a strojů pro údržbu silnic.

Poptávka po náhradních dílech má neustále vzrůstající tendenci, která vyvíjí tlak na výrobce, proto i my do budoucna chystáme rozšíření jak areálu firmy za účelem zvýšení výrobní kapacity, tak i rozšíření počtu prodejních míst v naší republice. Proto doufáme,že i vy se stanete našimi stálými zákazníky a budeme se potkávat stále častěji!

 

Novinky

Přidán aktuální katalog náhradních dílů ke stažení

Náhodná fotografie

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
  • Photo Title 5

Dotace

Partneři

Nejedlý s.r.o.
Pobočky: Miroslav,okr.Znojmo
+420 603 845 893, p. Nejedlý
www.nejedly.cz

------------------------------------

Agrowest a.s.
Plzeň
Pobočky: Přeštice,Domažlice,
Klatovy,Kožlany,Žatec,Kynšperk
www.agrowest.cz

------------------------------------

Hriadeĺ,spol. s r.o.
Nitra
Pobočky: Zlatná na Ostrove,Trnava,
Levice,Rimavská Sobota,Košice
+421 911 501 139, Ing. Nagy
www.hriadel.sk

------------------------------------

Met-agro s.r.o.
Pobočky: Trebatice
+421 905 664 586, p. Hruška
www.met-agro.sk

------------------------------------

ARROW-AGRI, s.r.o.
Planá nad Lužnicí
Pobočky: Sedlčany,Tábor,
Temelín, Trhové Sviny,
Český Krumlov
+420 602 649 311, p. Fráně,
frane@arrow-agri.cz
www.arrow-agri.cz